Naše služby

Kompletní marketingový servis s velkým kreativním přesahem a orientací na výsledek.

Digitalizace

Poskytujeme kompletní organizaci firemních, společenských, dětských a dalších akcí včetně personálního zajištění a technického vybavení. Nabízíme pronájem originálních atrakcí pro děti i dospělé. Specializujeme se na realizaci eventových akcích pro nákupní centra a jejich nájemce.

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Chceme, abyste byli úspěšní .Vytvoříme pro Vás strategické řešení, abyste dosáhli stanovených cílů. Pomůžeme Vám zvýšit prodeje a udržet si konkurenční výhodu. Najdeme Vám zákazníky a poradíme Vám, jak je oslovit a jak s nimi komunikovat.

ONLINE MARKETING

Nabízíme odborné konzultace a poradenství. Pomůžeme Vám s realizací Vašich projektů a nápadů. Spolupracujeme s nejlepšími odborníky v oboru. Ukázkový projekt Vám zašleme k nahlédnutí.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Zvyšte konverze, obrat i zisk Vašeho e-shopu. Ukažte Vaše produkty na vyšší úrovni než konkurence pomocí 360° produktové fotografie. Moderní prezentace produktů poskytne zákazníkům dokonalou vizuální informaci a přesvědčí je k opakovaným nákupům na Vašem e-shopu.

EVENT SERVIS

Přimíchejte na vaše akce více zábavy. Náš fotokoutek SELFIEBOY rozdává radost a zábavu na firemních, dětských, sportovních akcích již několik let. Máme za sebou stovky úspěšných realizací. Tisíce pozadí, neomezený tisk, profesionální servis. Více informací: www.selfieboy.cz

MEDIALNÍ SERVIS

Vytvoříme Vám digitální obsah na míru. Jsme odborníci na firemní video, fotografický servis i kvalitní SEO optimalizace. Zajistíme fungující reklamní PPC kampaně a re-marketing. Na sociálních sítích Facebook nebo YouTube jsme jako doma. Více o těchto službách najdete na www.digi-mall.cz.

Naši klienti