ODBORNOST, KREATIVITA A VÝSLEDKY

Spokojenost zákazníka je u nás vždy na prvním místě. Zakládáme si na odbornosti, kreativním přístupu a měřitelných výsledcích.

O nás

Jsme na trhu osm let. Za tu dobu jsme realizovali úspěšné projekty pro desítky klientů. Spolupracujeme s odborníky, kteří jsou špičkami ve svých oborech. V našem týmu pracují kreativci, organizační nadšenci, marketingoví experti nebo online specialisté. Zaměřujeme se nejen na velké projekty, ale umíme vytvořit třeba jen netradiční vizitky.
Upřednostňujeme osobní jednání. U velkých projektů vyžadujeme alespoň jedno osobní setkání před zahájením spolupráce. Kromě České republiky a Slovenska poskytujeme služby i v dalších zemích Evropské unie.

Kreativnost a funkčnost

Díváme se na věci z více pohledů. U nás dostanete fungující řešení s potřebnou dávkou kreativity. Je pro nás důležité, aby odvedená práce dávala smysl.

Interní projekty

Máme několik vlastních projektů a služeb, které si hýčkáme a rozvíjíme. Další neotřelé nápady hledáme. Pokud takové máte, můžeme na nich pracovat společně.

Propojujeme:

Široký rozsah našich činností přináší pozitivní synegii mezi jednotlivými projekty. Propojujeme naše klienty a jejich obchodní zájmy.

100%
95%
90%
100%